Organize etme, bir araya getirme, düzenleme gibi kavramları ifade eden organizasyon denildiği zaman akıllara ilk olarak Asır Organizasyon gelmektedir. Profesyonellik, yaratıcılık, kaliteli insan ilişkileri ve mani konuların detaylı sentezini yapabilen firmamız, Kına Organizasyon hizmetleri başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon hizmetlerini vermektedir. Seçeceğiniz paket ve kişi sayısına göre en uygun fiyatları teklif eden firmamızın en güzelini hazırladığından emin olabilirsiniz.

Ailelerin önem verdiği hizmetlerimizden biri de sünnet organizasyon çeşitleridir. Oğullarının bu özel gününü daha özel hale getirmek ve unutulmayacak bir program ile bu günü kutlamak için bizlere güvenen ailelerimizi mahcup etmiyoruz. Oğlunuza kendini padişah hissettirecek paketlerimiz ile herkesin gönlünü mest edebilirsiniz.

Normal masalarla kıyaslandığında daha yüksek ve yuvarlak olan bistro masalar, genellikle ayakta bir şeyler atıştırmak amacı ile kullanılır. Birçok farklı model ve tasarımlarımız ile İstanbul’un en iyi bistro masa kiralama hizmetlerini veriyoruz. Talep edilen masanın sayısına ve adresin uzaklığına göre uygun bir fiyat belirliyoruz. Masalar dilediğiniz konsepte uygun olarak süslenir ve adresinize teslim edilir.