Sağlıklı bir ağız ve özgüveni yüksek bir yaşam için, diş bakımı önemlidir. Son zamanlarda, estetik açıdan birçok gelişimin görülmesi, ağız ve diş sağlığında da önemli gelişmelerin yaşanmasını sağlamıştır. Ori Dent Ağız ve Diş Polikliniği, sağlıklı gülüşler için diş ve diş etlerinin tedavisini gerçekleştirmektedir.

Estetik açıdan, diş etleri de dişler kadar önemlidir. Ori Dent’te, diş ve diş etlerinin sağlığı için çeşitli tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Kaplama diş tedavisi, Ori Dent tarafından kişiye özel olarak uygulanan tedavi seçeneklerinden birisidir.

Doğal dişlere çok yakın bir görünüm oluşturmak amacıyla uygulanan implant tedavisi ise, eskisi gibi uzun bir süreci kapsamadan bir günde yapılmakta, kişi daha özgüveni yüksek şekilde yaşamına devam etmektedir. Diş hastalıkları deyince akla ilk gelen 20 lik diş için de, duruma göre alternatif tedavi seçenekleri uygulanmaktadır. 20 lik diş çekimi ya da ameliyatı, kişilerin yaşamında konfor sağlamak için yapılan tedavilerdir.

Kaplama diş tedavisinden dermal dolguya ve botoksa kadar tüm diş estetikleri ve hastalıkları için, Ori Dent Ataşehir diş polikliniğinden teknolojik tedavi desteği alınabilir. İletişim bilgileri, hizmet detayları ve çalışma saatleri, orident.net adresinde mevcuttur.