Kartın fiziki olarak bulunmadığı bir sistem sunan Paykasa, güvenilir ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Loyakart.com olarak tüm kullanıcılarımıza özel alternatifler sunuyoruz. İnternet üzerinden yapılan online alışverişlerin oranı arttığı için site olarak bu alışverişleri daha güvenilir hale getiriyor ve Paykwik satın al hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetler kapsamında farklı alternatifler ile bütçenize uygun Paykwik kart avantajları elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Online alışveriş işlemlerinin arttığı günümüzde güvenilirlik ön plandadır. Bunun bilincinde olan sitemiz, kendinizi güvende hissederek alışveriş yapabileceğiniz bir ucuz Paykasa kart paketleri sunuyoruz. Bütçenize uygun olan paketi uygun fiyatlarla alabilir ve alışverişinize hemen başlayabilirsiniz.

Paykwik kartları aldığınız anda sistem tarafından 16 haneli bir Paykwik şifre verilmektedir. Bu şifre tek kullanımlık olup, alışverişten sonra geçerliliğini yitirmektedir. Ödeme sistemlerinde Paykwik seçeneklerine yer veren tüm e – ticaret sitelerinden ürün ve hizmet satın aldıktan sonra ödemenizi Paykwik kart ile yapabilirsiniz. Ekstra bir komisyon bedeli alınmaz ve kart kaybetme ya da çalınma gibi sorunlara neden olmaz. Sistemimiz ve avantajlarımız için müşteri temsilcilerimize bağlanabilirsiniz.