Ekonomik fiyatlar ile gübre satışı yapan firmamız, aynı zamanda üretimi de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ülkemizde ve Avrupa da yaygın bir kullanıma sahip olan sıvı solucan gübresidiğer gübre türlerine göre çok daha faydalıdır. Hem ürün kalitesini arttırmakta hem de toprakta bulunan zehirli maddelerin sayısını azaltmaktadır. Bu tür organik gübreler ile üretilen besin değerleri insan sağlığına da katkı da bulunmaktadır.

Sıvı gübre üretimini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, günümüz teknolojisi ile kurgulanmış olan tesislerde hizmet vermektedir. Sıvı solucan gübresi de dâhil olmak üzere birçok organik gübre üretimi yapmakla birlikte, ülkemizin her yerine satış hizmeti de vermektedir. Ayrıca internet sitemiz üzerinden gübre modellerini inceleyebilir ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Tarım arazileri için ayrı bir öneme sahip olan organik sıvı gübre modelleri, her türlü bitkinin veya meyvenin yetişmesine olanak tanımaktadır. Yine bu tür gübreler sayesinde ekim miktarı ve hızı arttırılmaktadır. İzmir solucan gübre üreticisi firması olarak müşterilerimizin tarım alanında başarılı olabilmesi için çeşitli zaman dilimlerinde bilgilendirmeler de yapmaktayız.