Çok yönlü, başarılı ve işine sadık ekibi ile isteklerinize uygun tasarımlar ortaya koymak için elinden geleni yapan İsa Ev Tekstil, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak Freedom markası ile karşınızdadır. Kış günlerinde içinizi ısıtacak ve yaz sıcaklıklarından koruyacak özelliklere sahip geniş kumaş ağı ile her daim yanınızda olan firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize beklentilerini karşılayacak hizmetler vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan firmamız, farklı tasarımları ile gözleri kamaştıran nevresim kumaş çeşitleri sunmaktadır. Her ortama uyum sağlayacak renklere sahip olan kumaşlarımızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Kumaşların gizemli yolculuğuna siz değerli müşterilerimizi de davet eden İsa Ev Tekstil, hambez akfil kumaşta söz sahibi olmayı başarmıştır. Her gün artan tecrübemiz ile hizmet kalitemizi daha da artırarak her ihtiyaca bire bir uyumlu ürünler sunuyoruz. İstanbul’da bulunan firmamızdan toptan sipariş vermek istiyorsanız, sitemizde yer alan toptan sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ürünün adedini, ismini ve metresini yazarak gönderdikten sonra kısa sürede ürünlerinize sahip olabilirsiniz.