CEbelgesi.com Hizmetlerinin Ayrıcalıkları İle Tanışın

Teknolojinin durdurulamayan gelişmesine ayak uyduran cebelgesi.com, müşterilerini CE BELGESİ konusunda bilgilendirme odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Avrupa Birliği tarafından kabul edilmiş olan Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında yer alan direktiflere uygun ürünler ortaya çıkarılması sağlanmaktadır. 2002 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini hizmetlerimiz ile harmanlayarak bizi tercih eden danışanlarımıza yardımcı oluyoruz.

Kurumumuz CE SERTİFİKASI konusunda test, danışmanlık, teknik dosyanın hazırlanması ve belgelendirme hizmetleri vermektedir. Bununla beraber yurtdışı ürünlerin belgelendirilmeleri için gerekli olan laboratuvar testleri konularında da yardımcı olunmaktadır.

Belgelendirilecek olan ürünler için CE testleri, TURKAK Akreditasyonlu laboratuvarlarda yapılıyor. Gerekli testlerden sonra uzman ekibimiz tarafından standartlara tam uygun olan teknik dosya hazırlanıyor. Ayrıca denetim ve gözetimlerin Nando onaylı olan kuruluşlar tarafından yapılması sağlanıyor.

Denetim ve teknik dosya işlemleri incelendikten sonra varsa uygunsuzlukların giderilmesi istenir. Son aşamada ise CE işaretinin sertifikalandırılması aşamasına geçilir. Deneyimli mühendislerimiz ile tüm CE işareti sürecinde sizlere destek oluyoruz ve bu süreci hiçbir sorun yaşamadan atlatmanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.