Günlük kullanımlara uygun olan ve pratik bir şekilde hazırlanan tütün çeşitleri web sitemiz sayesinde kolay bir şekilde satın alınabilmektedir. Hafif, orta ve sert olmak üzere birçok ürün modelini içerisinde barındıran söz konusu platform, uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Özellikle tarladan toplanan ve içerisine herhangi bir katkı maddesi konulmadan müşteriye ulaştırılan Adıyaman TÜTÜNÜgerek içimi, gerekse tadı bakımından birçok kişiyi tatmin etmektedir.

Sigara tiryakilerine özel olarak hazırlanan bu site, belirli zaman dilimlerinde güncellenerek, tarlalarda yeni üretilen tütün mamullerinin direk tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca normal sigaraya göre bir hayli ucuz olan tütünler, kolay bir şekilde sarılmakta ve isteyen müşterilere hazır bir şekilde de satılmaktadır. Sigara daha az para vermek ve minimum bir şekilde zarar görmek isteyen bireylerin tercih ettiği sitemiz, Çelikhan tütünü gibi herkes tarafından duyulan ürünleri de içerisinde bulundurmaktadır.

TÜTÜN çeşitlerimizi öğrenmek ve nasıl sarmanız gerektiğiniz konusunda bilgi sahibi olmak için web sitemizi ziyaret edebilir, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.