SıvaTerm markası ile mantolama sektörüne hızlı bir giriş yapan firmamız, edindiği tecrübeleri teknolojik gelişmeler ile harmanlayarak hizmetlerine sunmaktadır. İleri teknolojik cihazlar ile son derece kaliteli çalışmalara imza atan ekibimiz işinde profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bir bayilik sistemi oluşturan firmamız, bu sistemi sayesinde Türkiye’nin her yerine ücretsiz keşif hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınız için firma aramanıza gerek kalmayacak.

Sektörde duyulan ihtiyaçları ve eksikleri yakından takip eden SıvaTerm, bilinçli ekibi ile en güvenilir dış cephe mantolama hizmetleri vermektedir. Hizmetlerinde hem insan sağlığına hem de çevreye önem veren firmamız, tüm süreçleri büyük bir titizlik ile yürütmektedir. Müşterileri ile işbirliği içinde çalışan ekibimizin hizmetlerinden memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

Binalarınızın yalıtımlarını eksiksiz olarak yapan firmamız, hizmetlerinde en kaliteli ve en güvenilir ısı yalıtım sıvası kullanmaktadır. Yüksek ısı yalıtım performansına sahip olan firmamız, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca ısı yalıtımı ile beraber ses yalıtımı da sunmaktadır. Bu sayede gürültü kirliliğine tamamen son vermektedir. Su geçirmez özelliğe sahip olan Sıvaterm, su yalıtımı ve yangın yalıtımı konusunda da ideal bir seçimdir.