Çim Çit Nedir?

Faaliyet alanları, panel çit, Jiletli Tel, çim teli olan Zorlu Tel, bu noktada en iyi üretimi yapmak için aralıksız çalışmaktadır.

Bir bahçenin etrafında çit görmek alışılmış bir durumdur. Aynı şekilde, site duvarlarının etrafını saran veya fabrikanın duvarlarını tel çitler görmek mümkündür. Genellikle güvenlik açısından yararlanılan bu ürünler, yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılması dışında, kullanım alanı çok geni buna bağlı olarak ürün çeşidi de çok zengindir. 2006 yılından faaliyet gösteren, zorlu tel, her türlü ortama uygun tel çit imalatını maksimum kalitede yapmaktadır.

Tel Çit Çeşitleri Nelerdir?

Çeşitlerine göre, tel çitler, Panel Çit, jiletli tel ve çim çit olmak üzere başlıca üç gruba ayrılır. Bunun yanı sıra, kullanım alanlarına göre, çok daha fazla alt gruba ayrılmaktadırlar.

Çim Çit Nedir?

Sitelere ait yeşil alanları ya da park bahçelerin yeşil alanlarını muhafaza etmek amacıyla Çim Çit kullanımı oldukça yaygındır. Bazı yerlerde, klasik çim çit kullanılırken, bazı yerlerde dekoratif çim çit tercih edilir. Bu estetik görünüm sağlayan çim çit modelidir.