Yaşam alanlarını yenilemek isteyen kişiler, projelerine uygun poliüretan ürünlere yönelmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız, istekleri ve talepleri değerlendirerek en dikkat çekici dekorasyon ürünlerini imal etmektedir. Ürettiği ürünleri herhangi bir aracı olmadan uygun fiyata satışa sunan Polure, müşteri odaklı çalışmaları ile dikkat çekmektedir. Kocaeli’nde hizmet veren firmamız, bulunduğu bölgede tüm taleplere yetişecek kapasiteye sahiptir.

Son dönemlerde genelde poliüretan söve modelleri tercih edilmektedir. Binaların dış cephelerinin kaplanmasında kullanılan söveler, köpükler üzerine özel kimyasalların eklenmesi ile meydana gelmektedir. İşinde uzman ekibimiz ile sektörün en iyi söve modellerini üretiyoruz. İmalat aşamasında son teknolojik yöntemleri ve malzemeleri kullanıyoruz. Yapılarınızın dış etkenlerden korunmasını sağlayan söve seçenekleri için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Estetik görünümü ile binalarınıza değer katacak pencere söve modelleri üretiyoruz. Bununla beraber, binalarınızı ses ve ısı gibi dış etkenlere karşı da dayanıklı hale getirmektedir. Bir izolasyon malzemesi olarak da adlandırılan söveler, pencere kenarlarında kullanılarak zeminden yüksek bir boyut elde edilmesi sağlanır. Değişik model ve ebatlarda üretilen ürünlerimiz için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.