Sağlıklı saçlar için gerekli olan keratin, saçlara yumuşaklık ve esneklik kazandırmaktadır. Saçları doğal bir şekilde saran bu protein çeşidi bazı kişilerde daha az bulunmaktadır. Bu durumda saçların yıpranması ve kırılması sorunu meydana gelir. Bu sorunlara artık son veren Natura Keratin, saçlarınıza doğal bir keratin bakımı yapmanız için en iyi ürünleri sunuyor. Doğallığı test edilen ürünlerimiz sayesinde tamamen sağlıklı ve kusursuz bir saç sizleri bekliyor.

Günümüzde popülerliği ile dikkat çeken brezilya fönü işlemi için de keratine ihtiyaç duyulmaktadır. Saçlarda bulunan keratinin herhangi bir nedenle zarar görmesi durumunda saçlarınızda yıpranmalar görülür. Saçlarınıza daha sağlıklı, canlı ve güçlü bir görünüm kazandırmak istiyorsanız brezilya fönünü uygulayabilirsiniz. Yoğun bir şekilde uygulayacağınız doğal keratin ürünlerimiz sayesinde saçlarınız kıvırcık bile olsa, hayalini kurduğunuz düz ve güçlü saçlara kavuşabileceksiniz.

Saçlar için en önemli konulardan biri de sülfattır. Saç tellerinin zamanla yıpranmasına neden olan sülfat nedeni ile saçlara uygulanan bakımın da herhangi bir etkisi olmaz. Bunun önüne geçmek için siz değerli müşterilerimize sülfatsız şampuan sunuyoruz. Natura Keratin markasına güvenin ve doğal ürünlerimiz ile kendi bakımınızı kendiniz yapın.