Eczaneler, vatandaşlar için hayat kurtarıcı nitelikte yerlerdir. Günümüzde giderek çeşitlenen hastalıkların tedavisi için doktor tarafından önerilen ilaçlar, eczanelerden temin edilmektedir. Öyle ki, bazı durumlarda, hastalığı açısından zor durumda olan kişiler, sokak sokak eczane arayışına girmektedir. Eczane tabelaları, hastaların eczane arayarak daha ağır sağlık sorunları yaşamaması için bulunan bir çözümdür. Vatandaşların eczaneyi bulması kolay olsun diye de, tüm eczanelerde aynı tabelalar kullanılmaktadır.

Tabelalar aynı olsa da, yazı ve ışık kalitesi farklıdır. TabelaJI, eczane tabelası üretimi için, müşteri talebini aldıktan sonra, eczanede inceleme yaparak, binanın ölçüsüne uygun üretim yapmaktadır. Malzeme kalitesi, yazı kalitesi ve ışık kalitesi, mesleki bilgisi yüksek elemanlar tarafından detaylı bir üretim aşamasında hazırlanmakta, eczane tabela yönetmeliğine göre ilgili personel tarafından yerine sağlam şekilde monte edilmektedir.

Eczanetabelasi.net adresiyle hizmet veren TabelaJI firması, her ihtiyaçta müşterilerin profesyonel ve ekonomik çözüm ortağı olmaktadır.