Tüm bilinmeyenlerin, merak edilenlerin ve görülmeyenlerin yer aldığı Burak Şengüloğlu kişisel blog sayfasının Blogger işbirliği çalışmalarına hayran kalacaksınız. Standart blog sayfalarından çok farklı içerikler sunulan sayfada birçok faydalı içeriğe erişebilmenin avantajlarını yaşayacaksınız. Özgün ve tamamen kendine has tarzı ile ürün, hizmet, firma ve marka tanıtımını yapan Şengüloğlu, en iyi içerikleri üreten blogger listesinin olmazsa olmazlarındandır.

Birbirinden farklı kategorilerin yer verildiği sayfada Town of Salem Roller rehberine oyun kategorisinden ulaşabilirsiniz. Uzun zamandır oyun sektöründe yer alan ve özellikle son zamanlarda ilgi gösterilen oyunda farklı birçok rol yer almaktadır. Bu rollerin her birinde oyunu kazanmak adına bazı hamleler yapılması gerekmektedir. Ancak rollerin fazla olması hamleler konusunda karışıklığa sebep olmaktadır. Yer verilen roller rehberi ile bu karışlık ortadan kaldırılmaktadır.

Her geçen gün daha fazla kesimin ilgi gösterdiği E-spor nedir konusunda bilgi sahibi olmak ister misiniz? Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayatımızın odağında yer alan oyunlardan biri de e – spor olmuştur. Dijital spor alanı olarak da bilinen e – spor ile zamana ve mekâna bağlı olmadan keyifli oyunlar oynayabiliyorsunuz. Ancak her oyunda olduğu gibi bu e – sporda da püf noktaları bulunmaktadır. Bu püf noktalara sayfanın e – spor kategorisinden ulaşabilirsiniz.