Glucomannan içerikli bir besin takviyesi olan gastrogen, midenizdeki mide suyunu emerek mide içinde bir lif yapısı oluşturur ve sindirimi uzatarak uzun süreli tokluk hissi oluşturur. Bu sayede hem kendinizi tok hissedersiniz, hem de iştahınızın azalmasına yardımcı olursunuz. Kullanıma başladıktan sonra  iştahınızda azalma olduğunu ve sofradan daha az öğünle kalktığınızı görebilirsiniz.

Mide de oluşan lif yapısı doğal yol ile vücuttan atılırken aynı zamanda sindirim sistemi içinde yer alan zararlı bakterilerin vücuttan atılmasını da sağlar. Gastrogen, lifli yapısı ile zayıflama süreçlerinde çok sık görülen kabızlık gibi rahatsızlıklar  görülmez. İçerdiği bitkisel yapı ile kan şekerinin doğal bir şekilde dengelenmesini sağlar  ve ani değişimlerin önüne geçer.

Gastrogen, konjak kökünden elde edilen glucomannandan elde ediliyor. Japonya da diyet lifi olarak da bilinen bu madde  mide içinde jölemsi bir su oluşturarak midenin kendini tok hissetmesini ve iştah hormonlarının salgılanmamasını sağlar.  Bu özelliği ile zayıflama sürecinde iştahınızı kontrol altına alacağınız gibi jölemsi sıvının doğal yollarda vücuttan uzaklaştırarak sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olmanızı sağlar.

https://www.marketgastrogen.com