Geç Olmadan Sevdiklerinize Sevginizi Gösterin

Alanya ve çevresine kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve 0 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan bir siteyiz. İnternet ve çağrı merkezleri üzerinden müşterilerimize 7/24 sipariş oluşturma olanağı sağlıyoruz.

Birbirinden mis kokulu mevsim çiçekleri, rengarenk çiçek sepeti aranjmanları, şık buketler ve daha fazlasını siz değerli müşterilerimiz için titizlikle hazırlıyoruz. Sevdiklerinizin ve sizlerin mutluluğunun bizim var oluş sebebiyetimiz olduğunun farkındayız. Amacımız hızlı teslimat, ekseriyetle aynı gün içinde veya günün geç saatlerinde sipariş verilmişse en geç bir gün sonrasında siparişleri teslim edebiliyoruz.

Alanya Çiçek Siparişi ile doğum günü, yıl dönümü, yeni iş , anneler ve öğretmenler günü gibi özel günlerde unutulmaz mutluluklar yaşatmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Siz de Alanya Çiçek için online sipariş oluşturabilir, kredi kartıyla güvenceli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sevdiklerinize değer verdiğinizi bir şekilde gösterin; fırsatınız varken onları mutlu edin. Alanya Çiçekçi seçtiğiniz çiçeklerden bir aranjmanı sizin için hazırlar. Hayat öyle bir şey ki, ellerimizin arasından hızlıca kayıp gidebiliyor, geç olmadan sevginizi gösterin ki yarınlarda pişman olmayın.