Güvenilir ve Kaliteli Hizmetler

Sevdiklerinize MANAVGAT ÇİÇEK SİPARİŞİ verebileceğiniz en doğru adres olan Gülistan Çiçekçilik, 1994 yılında başladığı hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir. Sevdiklerinizi özel günlerinde çiçeklerle buluşturan sitemiz, temenni ve duygularınızı en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı olmaktadır. Müşteri odaklı çalışan ekibimiz, memnuniyeti sağlamak için elinden geleni yapmaktadır.

Kaliteli ve bir o kadar da taze çiçekleri siz ve sevdikleriniz için hazırlayan Gülistan Çiçekçilik, MANAVGAT ÇİÇEKÇİ ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri daima yakından takip eden sitemiz, çiçek gönderme hizmetlerinde fark yaratmaktadır. Çiçeklerinizi ve aranjmanlarını kendinizin belirleyeceği özel tasarımlar ile sevdiklerinize kendisini özel hissettirebilirsiniz.

Çiçek siparişlerinizde özel mesajlarınızı da iletebileceksiniz. Tamamen müşteri memnuniyetini sağlamak için geliştirdiğimiz sistemlerimizden memnun kalacaksınız. Gülistan Çiçekçilik olarak MANAVGAT ÇİÇEK siparişlerinizi zamanında adresine teslim ediyoruz. Gün içerisinde 17.00’ye kadar yapacağınız siparişleriniz aynı gün, 17.00’den sonraki siparişler ise diğer gün teslim edilmektedir. Kredi kartı ve havale yöntemleri ile ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişlerinizi sitemiz üzerinden de takip edebiliyorsunuz. Hizmetlerimizin ayrıcalıklarından yararlanmak için bizi tercih etmenizi öneriyoruz.