Hayvan Hastanesi Hizmetlerimiz İle Daima Yanınızdayız

Farklılığını daima hissettiren Şişman Çekmeköy Veteriner Kliniğimiz, sevimli dostlarımızın ihtiyacı olan sağlık hizmetlerini kesintisiz olarak vermektedir. Kapsamlı ve kaliteli eğitimleri almış olan uzmanımız tarafından teşhis ve tedavi süreci yürütülmektedir. Gerekli olan teknik altyapıya da sahip olan kurumumuzda her türlü işlem rahatlıkla yapılabilmektedir.

Şişman Veterinerlik olarak Çekmeköy kısırlaştırma ihtiyaçlarınıza kısa sürede çözümler sunuyoruz. Kısırlaştırma işlemi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Hayvanlara büyük fayda sağlayan kısırlaştırmayı doğru zamanda ve doğru şekilde yapıyoruz. Teknolojiyi takip eden uzmanımız tarafından modern tedavi yöntemleri geliştirilmektedir.Bilgi için: www.sismanveterinerklinigi.com

Rahatsızlanan hayvanların tedavi edilebilmesi için öncelikle doğru teşhis konulmalıdır. Bu süreçte tahminlerle hareket etmiyoruz ve modern teşhis yöntemleri ile gerçek sorunu ortaya çıkarıyoruz. Hayvanların vücudunun direncini artırmak için doğru tedavi uyguluyoruz ve sürecin daha kısa olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Sevgiyle büyüttüğünüz minik dostlarınızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için elinden geleni yapan Ataşehir veteriner kliniğimiz, her türlü sorunu kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul ve ilçelerine ulaştırdığımız hizmetlerimiz ile ilgili 7/24 bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ayrıca günün her saatinde acil olarak veterinerlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.