Temel amacımız, bireylerin istedikleri an ve günün herhangi bir saatinde ulaşım ihtiyacını karşılamak için araç temini sürecini hızlandırmaktır. Bu amaç doğrultusunda hizmet veriyor ve firmamızı her geçen gün geliştiriyoruz.

Hemen hemen tüm araç modellerine sahip olan HeeyCar firması, müşterilerine sunmuş olduğu ekonomik fiyatlar ve birbirinden lüks otomobilleri ile gerek uzun seyahatlerinizi gerekse hafta sonu tatillerini daha da zevkli bir hale getirmektedir.

Özellikle de Sabiha gökçen havaalanı araç kiralama şubemizde bulunan araçlar, belli bir zaman dilimlerinde rutin kontrollerden geçmekte ve temiz bir şekilde müşteriye verilmektedir.

Firma olarak, müşterilerimizin can güvenliğini maksimum seviyeye getirmek için tüm araç modellerimizin kusursuz ve eksiksiz bir şekilde arıza testlerinden geçirmekteyiz. Ayrıca hizmete sunmuş olduğumuz araç gruplarının kilometresinin düşük olmasına da önem gösteriyoruz.

Atatürk havalimanı araç kiralama şubemizde diğer şubelerimizin sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. Detaylı bilgi ve fiyat politikamızı öğrenmek için şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz aracı istediğiniz sürede kiralayabilir ve seyahatlerinize sürüş keyfini de ekleyebilirsiniz.