Seslendirme ajansı olarak uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sektörde almış olduğu başarılar ile tanınmaktadır. 56 farklı dilde ve 2000 tane profesyonel ses sanatçısı ile başarıya ulaşmış olan ajansımız, ses ihtiyaçlarını pratik çözümler bulmuştur.

Özellikle İngilizce seslendirme hizmeti sayesinde, uluslararası platforma sanatçılar kazandırmıştır. Çok konuşulan dillerin yanı sıra, herkes tarafından bilinmeyen diller için de seslendirme hizmeti veren firmamız, bu alanda gerçek anlamda kendini yetiştirmiş ses sanatçılarından oluşmaktadır.

Türkçe ve başka dillerden seslendirme hizmeti veren firmamız, görev almış olduğu tüm projelerde başarısını kanıtlamakla beraber, hazırlanan tüm sesler, yine alanında uzman olan ses sanatçıları tarafından kontrol edilmektedir.

Bu kontroller sırasında fark edilen hatalar ve detoneler düzeltilmektedir. Böylece kusursuz bir şekilde oluşturulan seslendirme kayıtları, müşteriye hatasız bir şekilde verilmektedir.

Seslendirme ajansımız, kendisinin de uzman bir sanatçı olduğu Gökhan Akça kara tarafından kurulmuştur. Ayrıca ajansımızın seslendirme çalışmalarının devam ettiği süreler için geçerli olan profesyonel danışma hizmeti sayesinde, müşteriler siparişlerinin her aşamasında bilgilendirmektedir.

Diğer seslendirme ajansları hizmeti gibi, amatör sesler ile çalışmayan ajansımız, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmetine devam etmektedir.

Seslendirme ajansınız olarak, müşterilerimizin beklentisini karşılayacak çalışmalar yapmaktayız. Sektörümüz ile ilgili olan tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip etmeyi ihmal etmemekle beraber, sanata ve sanatçıya da değer vermekteyiz.

Bu yargı ile çıktığımız kariyer basamaklarına, gelişen teknoloji ile beraber her gün bir yenisini eklemekteyiz.