Yerinde halı, koltuk, çekyat ve yatak yıkama firması olarak tüm İstanbul’da hizmetlerimize devam ediyoruz. İhtiyacınız olan İstanbul halı yıkama için bizi aramanız yeterlidir. Yerinde halı ve çekyat yıkama hizmetlerimiz dışında yerinde koltuk ve yatak yıkama ihtiyaçlarınızı da buharlı makinelerimizle karşılıyoruz.

Temizlik hizmetlerinde kullanmış olduğumuz makineler Alman malıdır ve en yeni teknolojidir. İstanbul halı yıkama ve temizlik işlemlerinde en kaliteli temizlik ürünlerini kullanmaktayız.

Kalitesiz ve zararlı olabilecek ucuz kimyasalları eşyalarınızda kesinlikle kullanmıyoruz. Bu anlamda İstanbul koltuk yıkama konusunda en iyi firmalardan biriyiz. Bunun için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bizim işimiz temizlik ve hijyendir. Bunu sağlarken size, çevreye ve eşyalarınıza değer vermeyi ihmal etmiyoruz. Sizlerin memnuniyeti için hassas ve titiz bir çalışma sunuyoruz.

İş güvenliğine en iyi şekilde uyuyor ve her zaman avantajlı uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Koltuk, çekyat, halı, yatak ve diğer hassas eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Temizlik konusunda tecrübeli ve deneyimli olan firmamız size yalnızca bir telefon uzaklıktadır.

Detaylar için http://fircatemizlik.com/