Binaların, reklam panolarının ya da diğer alanların reklamlandırılması konusunda dış mekan dijital baskısı kullanılmaktadır. Bu alanların herkesin rahat şekilde görebileceği biçimde dizayn edilmesi gerekmektedir. Böyle olmadığı zamanlarda reklam veren kişiler maddi zarara uğrayabilmektedir. Bu noktada ise bu yerler için baskı yapan firmalara büyük görevler düşmektedir. Bununla ilgili olarak firmamız başarılı, hızlı ve etkili bir dijital baskı merkezi servisi sağlamaktadır. Bizim işlemlerimiz neticesinde reklamlar düzgün bir şekilde istenilen bölgelere aktarılabilmektedir. İşimizi ofset şeklinde toplu biçimde halletmekteyiz. Yani tekli şekilde baskı işlerinde yer almamaktayız. Bundan ötürü alımlarınızda toplu paketlerimizi tercih etmeniz zorunludur.

Baskı hizmetlerinin yanında farklı işlemler de yürütmekteyiz. Bunlardan biri de https://www.candanofset.com/tr/hizmetlerimiz/anlasmali-matbaa-urunleri adresindenden inceleyeileceğiniz  anlaşmalı matbaa kategorisidir. Bu kategoride birçok ürün ürettiğimizi bilmelisiniz. Fatura ve kıymetli evrak baskısı konusunda müşterilerimizin taleplerine göre çalıştığımızı unutmamalısınız.

Ayrıca acil kaşe ile alakalı olarak da hizmet sunmaktayız. Evrak onaylanmasında veya farklı alanlarda kaşe ihtiyacı olduğunda buna hızlı şekilde yanıt vermekteyiz.Fiyatlar ve diğer konularda toplu bilgi almak için bizimle irtibata geçmelisiniz.