Kaliteli ve Güvenilir Hizmetler

Mobilya ve dekorasyon sektörüne hızlı bir giriş yapan Kaliza Home, farklı tasarımları ile kısa bir zamanda fark yaratarak sektörün lider firması haline gelmiştir. Alanında deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ortaya koymaktadır. Benimsemiş olduğu kalite, müşteri memnuniyeti ve güvenden asla ödün vermeyen firmamız, İstanbul’da başlayan serüvenini tüm Türkiye’ye ulaştırmıştır.

Sürekli değişen ve yenilenen dekorasyon anlayışına Mermer Masa ile farklı bir soluk getiren Kaliza Home, en kaliteli ve en modern ürünleri sizlere sunmayı hedeflemiştir. En güncel trendleri ve teknolojik gelişmeleri daima yakından takip eden ekibimiz, modanın gerisinde kalmayan modeller tasarlamaktadır. Müşteri portföyünü her geçen gün daha da genişleten Kaliza Home, büyüme hedeflerini geliştirmektedir.

Son dönemlerin modası haline gelen Mermer Sehpa modellerine Kaliza Home’da sahip olabilirsiniz. Dekoratif görüntüleri ile salonlarınızı modernleştiren ürünlerimiz ile herkesi salonlarınıza hayran bırakacaksınız. Hayalinizdeki tasarımlara sahip olmanızı sağlayan firmamız, fiyat ve teslimat konusunda da yardımcı olmaktadır. Ayrıca ürünlerin montajı da yine deneyimli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.