Özel günleri kutlamanın en şık yolu çiçektir. Biz de kayseri çiçek firması olarak Kayseri il sınırları içerisinde olmak üzere tüm siparişlerinize kısa sürede teslim ediyoruz. Sizin istediğiniz gün ve saatte olmak üzere en özel çiçekleri hazırlayıp alıcısına teslim etmekteyiz.

2009 yılında kurulan çiçek firmamız Kayseri’de bir numaradır. Anlaşmalı olduğumuz çiçekçi firmalar sayesinde kayseriden çiçek siparişi alarak tüm ilçe ve mahallelere teslimat sağlayabiliyoruz. En güzel gül buketleri, saksı çiçekler, orkideler, kaktüsler ve çok daha fazlası firmamızda mevcuttur. Firmamız kayseri çiçek sepeti çeşitliliği ile tercih edilmektedir. Aradığınız tüm çiçekleri bulabilecek ve sevdiklerinizin özel günlerini kutlayabileceksiniz.

Siparişleriniz ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Bu anlamda çiçek sepeti kayseri bölgesinde hazırlanmamış siparişlerinizi iptal edebiliyorsunuz. Yola çıkan çiçekleri ise yol ücreti karşılığında iade alabiliyorsunuz. Teslimat ise size ulaşılamadığı durumlarda en yakın ev, komşu ya da iş arkadaşınıza yapılmaktadır. 7/24 aktif hizmet veren firmamız gün içerisinde 8:30 ile 21:30 saatleri arasında teslimat yapabilmektedir.