İstenmeyen tüylerin çözümü, insanlar için temel ihtiyaçlardan sonra gelen önemli bir gereksinimdir. Tüyler için tabi ki uygulanabilecek birçok yöntem bulunmaktadır ancak, teknoloji geliştikçe her şeyin olduğu gibi tüy dökücülerin de yenisi çıkmaktadır. Tüy dökücü mendiller, istenmeyen tüylerin çözümü için devrim niteliğinde ürünlerdir. Kısa sürede tüylerden kurtulmayı sağlarlar.

   Nohair ise, hem tüy dökücü mendil hem de doğal içeriğiyle cilt için orjinal bir bakım ürünü niteliğindedir. Çoğu tüy dökücü ürün ya da mendil uygulandıktan sonra, bölgede belirli bir süre kırmızı kabarcıklar ya da ağrılı kızarıklıklar oluşur. No hair kullananlarda bu şekilde sorunlar görülmez. Aksine ürünün içeriğindeki E vitamini sayesinde cilt ihtiyacı olan neme kavuşur, pürüzsüz ve canlı görünür.

Nohair mendil kullanımı gayet pratik ve hızlıdır. Acil durumlarda bile, çok kısa bir sürede istediğiniz pürüzsüz cilde kavuşabilirsiniz. Son zamanlarda, erkeklerinde boyun ve omuz bölgelerinde istenmeyen tüyler için çözüm araması, nohair geliştirilirken erkeklerin kullanımının da düşünülmesini sağlamıştır.

Erkekler, no hair mendili düzenli olarak kullanır tüy yoğunluğuna göre epilasyon programlarıyla desteklerse, istenmeyen bölgelerdeki tüyler, birkaç seansta kalıcı olarak biter.

   Nohair tüy dökücünün etkilerinden sağlıklı şekilde faydalanmak için, ürünü orjinal haliyle kullanmak gerekmektedir. Dreambodynohair.com, ürünün içeriği ve merak edilenleri hakkında bilgilerle birlikte satışının yapıldığı resmi websitesidir.