Limancar Kalitesi İle Tanışın

10 yılı aşkın süredir İzmir Havalimanı Araba Kiralama hizmeti veren firmamız Limancar, kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet ağı ile İzmir’in en güvenilir firmalarından biri olmayı başarmıştır. Kesintisiz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetlerini sürdüren firmamızın bünyesinde deneyimli ve güler yüzlü personeller bulunmaktadır.

Kısa zaman içerisinde İzmir Havalimanı Rent A Car sektöründe büyüyen firmamız, sektöre getirdiği yeniliklerle daima taklit edilen bir marka olmuştur. Hem Türkiye’nin çeşitli illerinden havayolu ile İzmir’ gelen hem de farklı ülkelerden gelen yolculara araç kiralama hizmeti verilmektedir. Araçlarımızı kiralayabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Türkiye’nin başarılı İzmir Havalimanı Oto Kiralama firması olan Limancar, 7/24 hizmetleri ile daima yanınızda olmaktadır. Firmamız tüm araçlarımızın bakımını yaptırdıktan sonra hizmetlerinize sunmaktadır. Her zaman son model araçları ile sürüş keyfinizi yaşamanıza yardımcı olan firmamızdan günlük, aylık ya da filo araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Havaalanı araç teslimatı hizmeti de veren firmamızın tüm hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca web sitemizden araçlarımızı ve hizmetlerimizi inceleyerek rezervasyon seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.