Nohair, ülkemize son dönemde girmiş olan bir tüy giderici mendil olarak dikkatleri üzerine toplamıştır.

Uzunca bir süredir üzerine tartışılan, araştırılan mendil sonunda ülkemiz tarafından belirlenmiş ve kabul edilmiştir. Bu durum gelecekte özellikle de tüy döküm alanında son derece etkili bir çözüm yöntemi olarak karşımıza çıkabilecek konum ve durumdadır.

Öyle ki, bu tarz nedenlerden şikayetçi olan bireyler, çoktan büyük bir hızla Nohair’i kullanmaya başlamış ve sonuçlarını gördükçe, yakınlarına, akrabalarına ve dahi komşularına tavsiye etmektedirler. Hal böyle olunca, ülkemizde Nohair kullanım oranı ve dolayısıyla ticaret hacmi büyük bir oranda artmaktadır.

Dünya genelinde üretilmekte olan Nohair mendil ülkemizde de artan ticaret hacmi neticesinde üretim tesisi açacak gibi gözükmektedir. Birçok alanda farklı birçok milletten çok sayıda kullanıcı ağına sahip Nohair, diğer tüy dökücü maddelerin ya da benzeri lazer uygulamalarının büyük oranda önüne geçmiştir. Erkek ve aynı zamanda da kadınlar tarafından etkili olarak tercih edilebilen ve kullanılabilirlik özelliğine sahip No hair tr birçok birey tarafından büyük bir etkinlikle araştırılmakta ve kabul edilmekte, ettirilmektedir.