Türkiye’de bir ilke imza atan Progamertr, sektörün ilk sosyal medya tabanlı platformunu kurmuştur. LOL, Pubg, CS:GO, E-spor başta olmak üzere birçok oyun haberlerini siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırma hedefi ile bu yola çıktık. Kaliteli ve son derece özgün haberler sunan sitemiz, tüm güncel haberlerden haberdar olmanız için özen göstermektedir.

Espor kitlesini bir araya getirmeyi hedefleyen progamertr.com, bu hedefi doğrultusunda birbirinden farklı konularda içerikler sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri daima yakından takip eden ekibimiz, siz değerli kullanıcılarına yeni bir oyun dünyasının kapısını aralamaktadır. Dinamik ve genç ekibimiz ile işimizin hakkını sonuna kadar veriyoruz.

Ayrıca CSGO kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sektörün en değerli ve en güçlü haberlerini www.progamertr.com adresinden sunan sitemiz, tüm espor düşkünlerini bir araya getiriyor. Sitemizde bulunan oyunlar için önerilen sistem gereksinimlerine de sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Tüm oyunlar hakkında kısa özetler ve künye bilgilerinin yer aldığı sayfamızda tüm oyunların detaylı analizleri ve yayınlanan güncellemeleri de yer almaktadır. Tüm bilgilere ulaşmak için yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmek ve zamanınızın bir kısmını ayırarak kaliteli içeriklerimize göz atmaktır.