Kurulduğundan bu yana sektörün en kaliteli çöp konteyner çeşitlerini üretme amacı taşıyan Hedef Konteyner, farklı ihtiyaçlara hizmet eden üretimler yapıyor.  Sektörde ilklere imza atan firmamız, kaliteden ödün vermeden sunduğu hizmetleri ile marka olmayı başarmıştır.

Su sızdırmayan özelliği ile genelde apartmanlarda tercih edilen metal çöp konteyner ürünlerimiz, işinin uzmanları tarafından tasarlanmaktadır. Farklı model ve boyutlarda tasarlanabilen bu modellerimiz ile çevrenin daima temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Bahçelerde, evlerde ve dışarıda rahatlıkla kullanılabilen plastik çöp konteyner çeşitlerinin hafif olması ve tekerlek özelliği sayesinde müşterisi artmaktadır.

Dolduğu zaman kolaylıkla boşaltılabilen plastik modellerimiz istediğiniz renklerde tasarlanabilmektedir. Fonksiyonelliği ile dikkat çeken yer üstü çöp konteyner sistemleri, pratik kullanım özelliği sunuyor. Belediyeler tarafından sokaklarda kullanılması için tasarlanan ürünün kapasitesi de isteğe göre değişiyor. Her ihtiyaca uygun çözümler bulabileceğiniz sitemizi inceleyerek, ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.