Dolap sistemleri, evlerde, işyerlerinde ve farklı alanlarda kullanılmaktadır. Asıl kullanım amacı, farklı ürünlerin depolanmasını sağlamak ve aranılan ürüne hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktır. Gelişen teknoloji ve bireylerin taleplerinin değişmesi sonucunda, farklı şekil ve modellerde üretilmeye başlanan dolap sistemleri, fiyat olarak da oldukça ekonomiktir.

Ray dolap sistemleri ise, günümüz modasında tercih edilen ve kullanım olarak oldukça pratik olan modeller arasında yer almaktadır. Bu dolap sistemlerinde, farklı bölmeler ve çekmece gözleri kullanılmaktadır. Ayrıca Albero ray dolap modelleri, bu7lunduğu ortamın şıklığını arttırmakta ve olabildiğince az yer kaplamaktadır. Firmamız bünyesinde üretilen bu dolaplar, kalite bakımından oldukça iddialıdır.

Üretimde kullanılan MDF malzemeler, ürünün parlaklığını yükseltmekte ve göz alıcı bir tasarıma sahip olmasını sağlamaktadır. Ray dolap fiyatları ise, satıcı firmadan firmaya göre değişmektedir. Bu fiyatlar, söz konusu dolapların özelliklerine göre de şekillenmektedir.

Kurumumuz tarafından satışa sunulan ürünlerin fiyatları olabildiğince düşük tutulmakta ve müşterilerimize her ürün modeli için uzun yıllar garanti verilmektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve bizleri yakından tanıyabilirsiniz.