2018 yılına damga vuran HEPBİLİRİM yarışması şimdiden milyonlarca kişi tarafından sürekli olarak oynanan oyunlar arasında yerini alarak birçok kişinin övgüsünü aldı. Güncel olarak sürekli eklenen sorular ile adınızı top 15 listesine yazdırabilirsiniz. Tüm sorulara 20 saniyelik cevap hakkı verilmektedir. Soru kategorileri karşımıza karışık olarak çıkmaktadır. Tarih, edebiyat, coğrafya, bilim ve genel kültür gibi pek çok kategoride soru bulunuyor. Binlerce soru ile milyoner oyununu anımsatmaktadır. Heyecan ve rakiplik savaşları ile oldukça keyifli anlar yaşayabileceksiniz.

Oyunumuzda 2 adet joker bulunur ve en zor anlarınızda size yardımcı olur. Bilgi yarışması oyunu genel olarak tüm zeka oyunları tarzında olmasına rağmen gerek tasarımı gerek rakipleşme olayı ile bir tık daha öndedir. Eğlenerek öğrenecek hatta bu oyunun bağımlısı haline geleceksiniz.  Hem hızlı olmalın hem de bilginize güvenmelisiniz.

Oyunumuzda yer alan soruların zorluk seviyeleri ise farklı olmaktadır. Hemen hemen her yaştaki kişinin severek oynayacağı bu oyuna hepbilirim.com adresinden girebilirsiniz hatta siteye üye olarak diğer oyuncular ile top 15 sıralamasında yarışabilirsiniz.