Stil Elektronik Avantajlarından Yararlanın

Gelişen ve güncellenen ekonomiyi yakından takip eden Stil Elektronik firmamız, İstanbul genelinde güvenilirliği sağlayan nadir markalardan biridir. Deneyimli ve eğitimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize son derece profesyonel hizmetler sunuyoruz. Firmamız bünyesinde tasarlanan DOKUNMATİK PANEL çeşitlerimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmaktadır. Hayatın her alanına girmiş olan bu sisteme ekonomik olarak sahip olabilirsiniz. Programlanabilir ekran anlamına gelen TOUCH PANEL  ile elektronik cihazların kumanda edilmesine fırsat vermektedir. Farklı özelliklerde tasarlanan ürünlerimizi uzun süre güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Çok eski zamanlarda piyasaya kazandırılan TOUCH SCREEN teknolojisini geliştiren Stil Elektronik, dijital cihazların kullanılmasını kolaylaştırmaktadır. Aynı anda birden fazla hareketi algılayabilmesini sağlayan sistemlerimiz sayesinde birçok işlemi aynı anda yapabilirsiniz. Yapısal farklılıkları bulunan ürünler arasından uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Akım gücü ve kullanım ömrü yüksek olan MEMBRANE TUŞ TAKIMI  en çok ilgi gören ürünlerimizden biridir. Farklı katmanları bulunan ürünün tuş fonksiyonları son derece kalitelidir. Klavye üzerinde yer alan butonların hareketleri ile belirli bir programın iletimi sağlanmaktadır. Kusursuz ve sınırsız bir kullanım olanağı sunan ürünlerimize ekonomik fiyatlarla sahip olabileceksiniz.