Royal Yapı adı ile adım attığımız sektörde uzun zamandır varlığımızı devam ettiriyoruz. Başarılı çalışmalarımız sayesinde kısa sürede sektörün liderlerinden biri olarak her türlü ihtiyacınızı karşılamaya çalıyoruz. Çeşitlerini https://www.royalkulucka.com/kategori/kulucka-makineleri/2 sayfasından inceleyebileceğiniz kuluçka makinası çeşitleri full otomatiktir. Bu sayede otomatik olarak nemlendirme özelliğine sahiptir. Kapasiteleri de farklı olan ürünlerimiz arasından kendi ihtiyacınıza uygun olan ürünü hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

İsmi tavuk yemliği olsa da, tavuklar ile beraber diğer kanatlı hayvanlar için de bu ürünümüzü kullanabilirsiniz. Üründe eşit bölmeler bulunmakta olup yemlerinizi bu bölmelere eşit oranda aktarabilirsiniz. Bu sayede hem yem israfını hem de yemlerin yere dökülmesini önlemiş olursunuz. Yemlikler yem kapasitesine göre değişik özelliklere ve fiyatlara sahiptir.

Sitemizde en çok ilgi gören ürünlerimizden biri de otomatik yumurta viyolü olmaktadır. Otomatik kuluçka gelişin viyolü sayesinde ördek, hindi ve tavuk yumurtalarının gelişimini sağlayabilirsiniz. Bu ürünümüzün de kapasitesi birbirinden farklıdır. Kendi civcivlerini üretmek isteyenlere özel olarak tasarlanan yumurta viyolünün fonksiyonlarından memnun kalacaksınız. İstediğiniz zaman sitemizi ziyaret ederek beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.