Zorlu Tel Markasının Profesyonel Çit Sistemleri

Bursa’nın en popüler bölgelerinden olan Nülüfer’de Tel çit sistemleri alanında faaliyetlerine başlayan Zorlu Tel, 10 yıldan uzun süredir gösterdiği kalıcı başarı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Alanında deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve müşterilerine daima bu anlayışını yansıtmıştır. Kullanacağınız alanlara göre farklı özelliklere sahip olan çit sistemlerimiz çok uygun fiyatlarla beğeninize sunulmaktadır.

En kaliteli güvenilirliği sağlayan PANEL çit hizmetlerimiz birçok farklı alanda uygulanabilmektedir. Belirlenen kişiler dışında başka kişilerin girmesi istenmeyen yerler için panel çitler son derece ideal bir seçim olacaktır. Panel çitlerimizin fiyatları kalınlıklarına ve çubukların sıklığına göre değişmektedir. Piyasadaki ürünler ile karşılaştırıldığında bariz farkları bulunan ürünümüze son derece güveniyoruz.

Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması ile göz dolduran ÇİM çit sistemlerimiz farklı yüksekliklerde tasarlanmaktadır. Kolay bir şekilde alev almayan çim çitler, 2 metreye kadar tasarlanabilmektedir. Çim çitler oluşturulduktan sonra her iki yandan baktığınızda suni çimli çit görülebilmektedir. Fiyat konusunda da daima yardımcı olan firmamızın uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.